درباره شرکت جهان آسا

 

شرکت جهان آسا در زمینه‌ی ارائه محصولات متنوع مراقبت زیبایی، ماساژ و اسپا در ایران پیشرو می‌باشد. همچنین به پشتوانه‌ی تجارب ارزشمند تیم حرفه‌ای خود، با هدف ارتقای سلامت جامعه‌ی ایرانی شروع به فعالیت نمود. همواره هدف جهان آسا، ارائه بهترین محصولات با تنوع زیاد، کیفیت بالا و پایین‌ترین قیمت بوده است. این شرکت ارائه دهنده‌ی برترین برندهای اروپایی در زمینه‌ی مراقبت از پوست، ماساژ و اسپا، توانبخشی و پزشکی- وزشی با مجوز از سازمان غذا و دارو می‌باشد. پرسنل جهان آسا از فارغ‌التحصیلان برترین دانشگاه‌های کشور بوده و همواره تحت آموزش‌های مختلف در جهت ارائه‌ی خدمات برتر به مشتریان می‌باشد.

 

کیفیت محصولات عرضه شده توسط شرکت جهان آسا برای خاص و عام شناخته شده بوده و در بسیاری از کنگره‌ها، سمینارها و نمایشکاه‌های زیبایی، سلامت، ورزشی و فیزیوتراپی به وضوح از رضایت مشتریان در استفاده از محصولات شرکت جهان آسا صحبت به عمل می‌آید.

تنوع محصولات به گونه‌ای است که کارشناسان فروش موظف به راهنمایی و پیشنهاد یک دسته از محصولات مرتبط با نیاز هر فرد در هر زمینه می‌باشند به طوری که اطلاع رسانی کامل جامع و علمی بوده و انتخاب را برای مشتریانی که در نظر دارند محصولی را برای خود تهیه نمایند اما برای نحوه استفاده و کاربرد و کیفیت آن محصول شک دارند برای ایشان آسان می‌نمایند.

شرکت جهان آسا به عنوان شرکتی که به صورت اختصاصی در زمینه محصولات و تجهیزات اسپا، خدماتی و ورزشی فعالیت دارد به همین دلیل نیاز بازار به جنس باکیفیت در کنار قیمت مناسب آن را به خوبی می‌شناسد و همواره سعی بر این بوده تا پایین‌ترین قیمت ممکن در بازار را برای هر محصول در حد کیفیت مطلوب آن به مشتری خود عرضه نماید تا حس رضایت در کنار استفاده از محصولات با تنوع بالا همراه با کیفیت و قیمتی بسیار مناسب برای این عزیزان دو چندان شود و همواره ارتباط خود را با شرکت جهان آسا حفظ نمایند.